Ustawiacz / Młodszy technolog

  • Miejsce pracy: Mielec
  • Region : Podkarpackie
  • Numer referencyjny: UST/TECH

Opis stanowiska:

  • montaż i demontaż form wtryskowych – przezbrojenia maszyn,
  • przygotowanie maszyn do produkcji,
  • czyszczenie form wtryskowych, konserwacje oraz regularne przeglądy,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych na maszynach,
  • wdrażanie nowych rozwiązań produkcyjnych,
  • bieżące rozwiązywanie problemów podczas produkcji,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym.

Wymagania:

  • sprawności oraz siły fizycznej, uczciwości, dokładności i odpowiedzialności,
  • umiejętności pracy w zespole i zaangażowania,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózek widłowy i suwnice.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy,
  • zatrudnienie bezpośrednie (nie przez agencję),
  • nowy zakład produkcyjny i komfortowe zaplecze socjalne,
  • dłuższa przerwa śniadaniowa (30 min / 8h pracy),
  • strzeżony parking dla pracowników,
  • brak sezonowości - stabilna praca.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.Urz. UE L 119, s.1)”.

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma GUMOTIV Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Mielcu przy ul. Inwestorów 11, tel. 17 749 20 00, e-mail: sekretariat@gumotiv.pl reprezentowana przez Pawła Roga.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę GUMOTIV Sp. z o.o. Sp.k.
3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy, po tym czasie zostaną zniszczone.
4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania , usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesów rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie e-formularza klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ